Skip to content

Nie żyje Waldemar Prokopowicz

3 listopada 2015 roku zmarł w wieku 71 lat Waldemar Prokopowicz - ojciec naszych kolegów Bartosza, Jeremiego i Wiktora.

Udostępnij

3 listopada zmarł w wieku 71 lat Waldemar Prokopowicz – ojciec naszych kolegów Bartosza, Jeremiego i Wiktora.
 Pracował m.in. jako asystent kierownika produkcji, asystent reżysera i II reżyser na planach kilkudziesięciu filmów i seriali, m.in. „Królowej Bony”, „Łuku Erosa”, „Niezwykłej podróży Baltazara Kobera”, „Pestki”,„Bożej podszewki”, „Długu” i „Wesela”. Współpracował także przy najnowszym filmie Bartka – „Chemii”.

Składamy wyrazy najszczerszego współczucia Rodzinie Zmarłego. Wielu z nas znało i ceniło Waldemara Prokopowicza – wspaniałego człowieka i filmowca. Bartku, Jeremi, Wiktorze – jesteśmy z Wami w te trudne dni.

Msza święta żałobna odprawiona zostanie 10 listopada 2015 roku o godzinie 11:00 w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła w Pyrach, po czym nastąpi odprowadzenie na miejscowy cmentarz, do grobu rodzinnego.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

Aktualności

Nagrody dla Kolorystów – FilmLight Color 2023

FilmLight ogłosił nominacje do nagród FilmLight Colour Awards 2023. W trzeciej edycji, konkurs przyciągnął ponad 400 zgłoszeń z 45 krajów, a niezależne jury złożone z

Aktualności

Festiwal Energa CAMERIMAGE rusza już jutro!

  W dniach 11-18.11.2023 odbędzie się 31 edycja festiwalu Energa CAMERIMAGE.   Nominowani w Konkursie Filmów Polskich: Figurant (Strawman), reż. Robert Gliński, zdjęcia Adam Bajerski