Skip to content

Event Nowych Technologii Zdjęć Filmowych – warsztaty ratownictwo medyczne

Udostępnij

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty ratownictwa medycznego.

Warsztaty odbędą się: 
Data: 03.09.2022 
Adres: Yellowóz ul. Gromowładna 7 Warszawa 
Godzina: 10:30 – 12:00

Prowadzący: 
Krzysztof Jakucy ZZF

O warsztatach:
Na scenie zaprezentowane zostaną zasady udzielania pierwszej pomocy w nagłych stanach zagrożenia życia z użyciem defibrylatora AED.
Na stoisku przez cały dzień będziemy rozmawiać o zasadach udzielania pierwszej pomocy oraz będzie można przećwiczyć resuscytację krążeniowo oddechową na fantomie wraz z defibrylatorem treningowym AED.

Informujemy, iż rejestrując się na warsztaty wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Stowarzyszenie Autorek i Autorów Zdjęć Firmowych PSC, w celach związanych z organizacją i przeprowadzeniem warsztatów ratownictwa medycznego w ramach Eventu Nowych Technologii Zdjęć Filmowych. 

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Autorek i Autorów Zdjęć Filmowych PSC, Związek Zawodowy Filmowców, Yellowóz, Medykfx

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

Aktualności

Laureaci Nagród PSC 2024

W sobotę, 23 marca, ogłoszono laureatów Nagród Stowarzyszenia Autorek i  Autorów Zdjęć Filmowych PSC (Polish Society of Cinematographers). Autorzy zdjęć zostali nagrodzeni w trzech kategoriach.

Aktualności

Tomasz Augustynek „Znachor” Nominacja do Nagrody PSC

Nominacja do Nagrody PSC w kategorii „Pełnometrażowy film fabularny” za zdjęcia do filmu „Znachor” Tomasz Augustynek Operator, ukończył Wydział Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w