Skip to content

Nie żyje Waldemar Prokopowicz

3 listopada 2015 roku zmarł w wieku 71 lat Waldemar Prokopowicz - ojciec naszych kolegów Bartosza, Jeremiego i Wiktora.

Udostępnij

3 listopada zmarł w wieku 71 lat Waldemar Prokopowicz – ojciec naszych kolegów Bartosza, Jeremiego i Wiktora.
 Pracował m.in. jako asystent kierownika produkcji, asystent reżysera i II reżyser na planach kilkudziesięciu filmów i seriali, m.in. „Królowej Bony”, „Łuku Erosa”, „Niezwykłej podróży Baltazara Kobera”, „Pestki”,„Bożej podszewki”, „Długu” i „Wesela”. Współpracował także przy najnowszym filmie Bartka – „Chemii”.

Składamy wyrazy najszczerszego współczucia Rodzinie Zmarłego. Wielu z nas znało i ceniło Waldemara Prokopowicza – wspaniałego człowieka i filmowca. Bartku, Jeremi, Wiktorze – jesteśmy z Wami w te trudne dni.

Msza święta żałobna odprawiona zostanie 10 listopada 2015 roku o godzinie 11:00 w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła w Pyrach, po czym nastąpi odprowadzenie na miejscowy cmentarz, do grobu rodzinnego.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

Aktualności

Arek Tomiak – Ostatnie pożegnanie

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci naszego przyjaciela, wybitnego autora zdjęć Arka Tomiaka, która wydarzyła się w drodze do Koszalina na jego ukochany

Aktualności

Laureaci Nagród PSC 2024

W sobotę, 23 marca, ogłoszono laureatów Nagród Stowarzyszenia Autorek i  Autorów Zdjęć Filmowych PSC (Polish Society of Cinematographers). Autorzy zdjęć zostali nagrodzeni w trzech kategoriach.