Skip to content

OGŁOSZENIE 5 NOMINOWANYCH W KATEGORII „PEŁNOMETRAŻOWY FILM FABULARNY”

Udostępnij

15 marca 2022 roku zakończył się pierwszy etap głosowania w kategorii „Pełnometrażowy Film Fabularny”. Do nagrody nominowano 5 tytułów lista przedstawiona w kolejności alfabetycznej:

  • Hiacynt, zdjęcia Piotr Sobociński Jr
  • Mistrz, zdjęcia Witold Płóciennik
  • Sweatzdjęcia Michał Dymek
  • Wszystkie nasze strachy, zdjęcia Łukasz Gutt
  • Żeby nie było śladówzdjęcia Kacper Fertacz

Zwycięzcę nagrody poznamy podczas Gali Rozdania Nagród PSC, która odbędzie się 26 marca w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Podczas ceremonii zostaną wręczone także nagrody za film dokumentalny i odcinek serialu.

Członkowie Stowarzyszenia postanowili również uhonorować szczególnie zasłużone dla polskiej kinematografii osobistości. W 2022 roku Nagroda Specjalna PSC zostanie wręczona wybitnej kostiumograf – Magdalenie BiedrzyckiejNagrodę PSC za Całokształt Twórczości otrzyma Andrzej Ramlau.

Zapraszamy do oglądania transmisji z Gali Rozdania Nagród PSC na www.psc.pl

Wszystkim nominowanym gratulujemy!

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

Aktualności

Laureaci Nagród PSC 2024

W sobotę, 23 marca, ogłoszono laureatów Nagród Stowarzyszenia Autorek i  Autorów Zdjęć Filmowych PSC (Polish Society of Cinematographers). Autorzy zdjęć zostali nagrodzeni w trzech kategoriach.

Aktualności

Tomasz Augustynek „Znachor” Nominacja do Nagrody PSC

Nominacja do Nagrody PSC w kategorii „Pełnometrażowy film fabularny” za zdjęcia do filmu „Znachor” Tomasz Augustynek Operator, ukończył Wydział Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w