Skip to content

Ogłoszenie 5 nominowanych w kategorii „Pełnometrażowy Film Fabularny”

Udostępnij

12 marca 2021 roku zakończył się pierwszy etap głosowania w kategorii „Pełnometrażowy Film Fabularny”. Do nagrody nominowano 5 tytułów lista przedstawiona w kolejności alfabetycznej:

  • 25 lat Niewinności. Sprawa Tomka Komendy, zdjęcia Bartłomiej Kaczmarek
  • Jak najdalej stąd, zdjęcia Piotr Sobociński Jr
  • Pod Słońce (SUNBURNED), zdjęcia Wojciech Staroń
  • The Other Lamb, zdjęcia Michał Englert
  • Zieja, zdjęcia Witold Płóciennik

Zwycięzcę nagrody poznamy podczas Gali Rozdania Nagród PSC, która odbędzie się 27 marca w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Podczas ceremonii zostaną wręczone także nagrody za film dokumentalny i odcinek serialu.

Członkowie Stowarzyszenia postanowili również uhonorować szczególnie zasłużone dla polskiej kinematografii osobistości. W 2021 roku Nagroda Specjalna PSC zostanie wręczona wybitnej kolorystce Ewie Chudzik. Nagrodę PSC za Całokształt Twórczości otrzyma Jacek Petrycki.

Zapraszamy do oglądania transmisji z Gali Rozdania Nagród PSC na www.psc.pl

Wszystkim nominowanym gratulujemy!

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

Aktualności

Arek Tomiak – Ostatnie pożegnanie

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci naszego przyjaciela, wybitnego autora zdjęć Arka Tomiaka, która wydarzyła się w drodze do Koszalina na jego ukochany

Aktualności

Laureaci Nagród PSC 2024

W sobotę, 23 marca, ogłoszono laureatów Nagród Stowarzyszenia Autorek i  Autorów Zdjęć Filmowych PSC (Polish Society of Cinematographers). Autorzy zdjęć zostali nagrodzeni w trzech kategoriach.