Skip to content

Piotr Sobociński Jr. z nagrodą na PKO Off Camera 2015

Jury Konkursu Polskich Filmów Fabularnych PKO Off Camera 2015 w składzie Wentworth Miller (przewodniczący), Sandy Powell i Michael Coulter przyznało Nagrodę Specjalną dla Piotra Sobocińskiego Jra PSC za zdjęcia do filmów “Bogowie” i “Strefa Nagości”, doceniając tym samym różnorodność języka filmowego zaprezentowaną w obydwu filmach.

W Konkursie Polskich Filmów Fabularnych zwyciężył film “Body/Ciało” w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej ze zdjęciami Michała Englerta PSC. Decyzją jury Konkursu Głównego (Sławomir Idziak PSC, Ellen Lewis, Phyllida Lloyd i Gabriel Byrne) festiwal wygrał film “Ixcanul” (reż. Jayro Bustamante, zdj. Luis Armando Arteaga).

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Zwiastun “Strefy nagości”

Zwiastun “Body/Ciało”

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Newsy

Czytaj dalej

Arek Tomiak – Ostatnie pożegnanie

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci naszego przyjaciela, wybitnego autora zdjęć Arka Tomiaka, która wydarzyła się w drodze do Koszalina na jego ukochany

Laureaci Nagród PSC 2024

W sobotę, 23 marca, ogłoszono laureatów Nagród Stowarzyszenia Autorek i  Autorów Zdjęć Filmowych PSC (Polish Society of Cinematographers). Autorzy zdjęć zostali nagrodzeni w trzech kategoriach.