Skip to content

Ryszard Lenczewski w Tel Awiwie

Ryszard Lenczewski PSC był członkiem jury 17. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Studenckich, który odbył się w dniach 31 maja – 6 czerwca 2015 roku w Tel Awiwie w Izraelu. W ramach festiwalu autor zdjęć poprowadził swój master class dla studentów pt. “Photographic sketches as a basic element of the preparation of the future film image style”. Studenci mieli także możliwość zadawania pytań w ramach Q&A.

Udział Ryszarda Lenczewskiego w festiwalu spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem zarówno ze strony uczestników, jak i organizatorów, którzy w swoim liście napisali: “Jesteśmy wdzięczni za Pański czas poświęcony na rozmowy ze studentami, oglądanie ich filmów oraz pomoc w kształtowaniu kolejnego pokolenia filmowców. Jesteśmy przekonani, że to spotkanie miało ogromny wpływ na studentów. Otrzymaliśmy wiele ciepłych słów i pochwał na temat Pańskich filmów, master class, a także Q&A”.

MASTER CLASS int Tel Aviv

Master Class Ryszarda Lenczewskiego

Ceremonia wręczenia nagród Tel Aviv

Ceremonia wręczenia nagród

tv 1

Informacje o Ryszardzie Lenczewskim na oficjalnej stronie festiwalu

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Newsy

Czytaj dalej

Laureaci Nagród PSC 2024

W sobotę, 23 marca, ogłoszono laureatów Nagród Stowarzyszenia Autorek i  Autorów Zdjęć Filmowych PSC (Polish Society of Cinematographers). Autorzy zdjęć zostali nagrodzeni w trzech kategoriach.