Skip to content

Zmarł Krzysztof Ptak

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o nagłej i niespodziewanej śmierci naszego Przyjaciela Krzysztofa Ptaka, który odszedł od nas 19 sierpnia 2016 roku w wieku 62 lat. INFORMACJE O POGRZEBIE

Udostępnij

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o nagłej i niespodziewanej śmierci naszego Przyjaciela Krzysztofa Ptaka, który odszedł od nas 19 sierpnia 2016 roku w wieku 62 lat.

Był wybitnym autorem zdjęć, fantastycznym nauczycielem, wspaniałym kolegą i przede wszystkim niezwykle dobrym człowiekiem. Jego odejście to niepowetowana strata.

W tych trudnych chwilach składamy wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie Zmarłego: Żonie Małgosi i Dzieciom: Witkowi, Anecie i Michałowi.

Pogrzeb odbędzie się w dniu 5 września (poniedziałek) o godz. 14.00 na Cmentarzu Komunalnym Doły w Alei Zasłużonych (wejście od ul. Telefonicznej) w Łodzi.

Uroczystości pogrzebowe poprzedzi msza św., która rozpocznie się o godz. 12.00 w Kościele Jezuitów w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 60.

Przyjaciele ze Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych

KrzysioP

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

Aktualności

Arek Tomiak – Ostatnie pożegnanie

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci naszego przyjaciela, wybitnego autora zdjęć Arka Tomiaka, która wydarzyła się w drodze do Koszalina na jego ukochany

Aktualności

Laureaci Nagród PSC 2024

W sobotę, 23 marca, ogłoszono laureatów Nagród Stowarzyszenia Autorek i  Autorów Zdjęć Filmowych PSC (Polish Society of Cinematographers). Autorzy zdjęć zostali nagrodzeni w trzech kategoriach.