Skip to content

Zmarł Krzysztof Ptak

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o nagłej i niespodziewanej śmierci naszego Przyjaciela Krzysztofa Ptaka, który odszedł od nas 19 sierpnia 2016 roku w wieku 62 lat. INFORMACJE O POGRZEBIE

Udostępnij

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o nagłej i niespodziewanej śmierci naszego Przyjaciela Krzysztofa Ptaka, który odszedł od nas 19 sierpnia 2016 roku w wieku 62 lat.

Był wybitnym autorem zdjęć, fantastycznym nauczycielem, wspaniałym kolegą i przede wszystkim niezwykle dobrym człowiekiem. Jego odejście to niepowetowana strata.

W tych trudnych chwilach składamy wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie Zmarłego: Żonie Małgosi i Dzieciom: Witkowi, Anecie i Michałowi.

Pogrzeb odbędzie się w dniu 5 września (poniedziałek) o godz. 14.00 na Cmentarzu Komunalnym Doły w Alei Zasłużonych (wejście od ul. Telefonicznej) w Łodzi.

Uroczystości pogrzebowe poprzedzi msza św., która rozpocznie się o godz. 12.00 w Kościele Jezuitów w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 60.

Przyjaciele ze Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych

KrzysioP

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

Członkowie honorowi PSC

Sylwester Adamski

Absolwent Politechniki Warszawskiej, specjalizacja oświetleniowa i układy optyczne. W latach 70. I 80. Pracownik Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych, Telewizji Polskiej . Reżyser światła widowisk