Skip to content

Instagram PSC

Udostępnij

Na początku września Stowarzyszenie Autorów Zdjęć Filmowych uruchomiło swój profil na Instagramie. Na wzór American Society of Cinematographers konto PSC będzie prowadzone przez autorów zdjęć zrzeszonych w stowarzyszeniu. To wspaniała okazja do tego, żeby lepiej poznać ich twórczość, podejście do zawodu operatora, a także ich samych.

Do końca października konto PSC poprowadzi Monika Lenczewska. Monika zrealizowała zdjęcia do tak różnorodnych filmów, jak etiopski “Difret”, polskie “Obce niebo”, islandzki “W cieniu drzewa” czy amerykański “City of Lies”. W 2016 roku Variety umieścił ją na swojej prestiżowej liście “10 Cinematographers to Watch”.

Zdjęcie powyżej zostało zrobione w Maroku na planie reklamy Ubisoft, którą reżyserował Daniel Wolfe. Z niecierpliwością czekamy na kolejne posty Moniki!

Konto PSC na Instagramie to @pscinematographer

 

 

 

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

Aktualności

Nagrody dla Kolorystów – FilmLight Color 2023

FilmLight ogłosił nominacje do nagród FilmLight Colour Awards 2023. W trzeciej edycji, konkurs przyciągnął ponad 400 zgłoszeń z 45 krajów, a niezależne jury złożone z

Aktualności

Festiwal Energa CAMERIMAGE rusza już jutro!

  W dniach 11-18.11.2023 odbędzie się 31 edycja festiwalu Energa CAMERIMAGE.   Nominowani w Konkursie Filmów Polskich: Figurant (Strawman), reż. Robert Gliński, zdjęcia Adam Bajerski