Skip to content

Anna Rzepka

Udostępnij

Absolwentka Realizacji obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografii na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Autorka zdjęć filmu „Zadra” w reż. Grzegorza Mołdy – jej debiutu fabularnego, który swoją premierę miał na FPFF w Gdyni i był zakwalifikowany do konkursu głównego oraz filmu dla platformy Netflix: „Dzisiaj Śpisz ze mną” w reż. Robert Wichrowski.

Autorka zdjęć do filmów krótkometrażowych, dokumentalnych, teatrów telewizji i teledysków. Swój film dyplomowy zrealizowała na taśmie 35mm. „Osiem” byt nominowany do Złotej Kijanki na Festiwalu Camerimage. Laureatka nagrody za zdjęcia na „Tomatina Music & Film Festival”, „TomaCine” w Bunol w Hiszpanii. Za film „Drugi pokój” w reż. Katarzyny Krapacz, na festiwalu Offeliada W Gnieźnie, otrzymała Nagrodę Studia Fotostube za najlepsze zdjęcia. „I don’t touch the gold” w reż. Pauliny Pisarek, film dokumentalny przywieziony z kilkumiesięcznej podróży po północno-zachodniej Afryce, otrzymał I Nagroda w konkursie „The Human Images” na Baghdad International Film Festival.

https://filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1166615

https://vimeo.com/824365628/7e72b1f70c?share=copy

fot. Monika Ostrowska

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

Aktualności

Arek Tomiak – Ostatnie pożegnanie

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci naszego przyjaciela, wybitnego autora zdjęć Arka Tomiaka, która wydarzyła się w drodze do Koszalina na jego ukochany

Aktualności

Laureaci Nagród PSC 2024

W sobotę, 23 marca, ogłoszono laureatów Nagród Stowarzyszenia Autorek i  Autorów Zdjęć Filmowych PSC (Polish Society of Cinematographers). Autorzy zdjęć zostali nagrodzeni w trzech kategoriach.