Skip to content

Event Nowych Technologii Zdjęć Filmowych – warsztaty obiektywy rehousowane

Udostępnij

Rusza rejestracja na bezpłatne warsztaty – obiektywy rehousowane.

Warsztaty odbędą się: 
Data: 03.09.2022 
Adres: Yellowóz ul. Gromowładna 7 Warszawa 
Godzina: 12:30 – 13:30

Prowadzący:  Marcin Mikołajczyk – ATM SYSTEM

O warsztatach: 
Marcin Mikołajczyk – zarządzający rentalem sprzętu zdjęciowego zaprezentuje różnice w obiektywach nowych, starych, super35, fullframe, anamorficznych i sferycznych. Opowie o metodach odświeżania obiektywów, rehouse i trendach w doborze optyki na planach zdjęciowych. Nie zabraknie ciekawostek, przykładów z życia wziętych oraz warsztatów live. Obok obiektywów standardowych Marcin zaprezentuje również obiektywy specjalne (probe i macro) oraz ciekawe filtry szklane, które jeszcze bardziej uwydatnią efekt końcowy obrazka.

Link do rejestracji: https://forms.gle/DsrZGPHepH4aPvgJA
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Informujemy, iż rejestrując się na warsztaty wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Stowarzyszenie Autorek i Autorów Zdjęć Firmowych PSC, w celach związanych z organizacją i przeprowadzeniem warsztatów obiektywów rehousowanych w ramach Eventu Nowych Technologii Zdjęć Filmowych. 

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Autorek i Autorów Zdjęć Filmowych PSC, Związek Zawodowy Filmowców, Yellowóz, ATM System

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

Aktualności

Arek Tomiak – Ostatnie pożegnanie

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci naszego przyjaciela, wybitnego autora zdjęć Arka Tomiaka, która wydarzyła się w drodze do Koszalina na jego ukochany

Aktualności

Laureaci Nagród PSC 2024

W sobotę, 23 marca, ogłoszono laureatów Nagród Stowarzyszenia Autorek i  Autorów Zdjęć Filmowych PSC (Polish Society of Cinematographers). Autorzy zdjęć zostali nagrodzeni w trzech kategoriach.