Skip to content

PSC funduje stypendia na Plenery Film Spring Open!

Zgłoś się na Plenery Film Spring Open. Stowarzyszenie Autorów Zdjęć Filmowych jako partner tegorocznej edycji Plenerów funduje stypendia dla wybranych uczestników!

Udostępnij

Chcesz rozwinąć swoje umiejętności w sztuce operatorskiej? Poznać nowe narzędzia, które wpływają na zmiany języka filmowego? Zgłoś się na Plenery Film Spring Open. Stowarzyszenie Autorów Zdjęć Filmowych jako partner tegorocznej edycji Plenerów funduje stypendia dla wybranych uczestników!

W tegorocznym programie FSO zaplanowano m.in. warsztaty nowych technik obrazu cyfrowego, testy najnowszych kamer na rynku, warsztaty nowego modelu produkcji skoncentrowane na porównaniu obecnych modeli i nowych metod pracy na planie filmowym. Nie zapomniano także o warsztatach technologii 3D. Więcej o programie tutaj http://filmspringopenair.eu/?page_id=86

Stowarzyszenie Autorów Zdjęć Filmowych od samego początku swojego powstania wspiera inicjatywy zmierzające do rozwoju sztuki filmowej, w szczególności sztuki operatorskiej. W tym roku w ramach współpracy z FSO zapewnimy wybranym uczestnikom pobyt na Plenerach Film Spring Open. Stypendia PSC obejmują:
– pokrycie kosztów zakwaterowania i wyżywienia w Domu Gościnnym UJ „Przegorzały” przez cały okres trwania Plenerów lub w wybranych dniach, czyli od 1 do 10 października 2014 roku (nie obejmuje podróży uczestników),
– zwolnienie z opłaty rejestracyjnej na Plenery.

Selekcja

Liczba miejsc ograniczona. Wybór uczestników zostanie przeprowadzony wspólnie z FSO spośród osób zgłoszonych na Plenery Film Spring Open.

Dołącz do nas!

1. Wypełnij formularz rejestracji na Plenery Film Spring Open tutaj http://www.filmspringopen.eu/festival-admin-festivalid-1006.html w informacjach dodatkowych w formularzu wpisz hasło „PSC”

oraz

2. Prześlij maila z informacją o chęci skorzystania ze stypendiów Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych do sekretarza PSC Macieja Wernio na adres sekretarz@psc.pl

Zgłoszenia trwają do 5 września 2014 roku!

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

Aktualności

Laureaci Nagród PSC 2024

W sobotę, 23 marca, ogłoszono laureatów Nagród Stowarzyszenia Autorek i  Autorów Zdjęć Filmowych PSC (Polish Society of Cinematographers). Autorzy zdjęć zostali nagrodzeni w trzech kategoriach.

Aktualności

Tomasz Augustynek „Znachor” Nominacja do Nagrody PSC

Nominacja do Nagrody PSC w kategorii „Pełnometrażowy film fabularny” za zdjęcia do filmu „Znachor” Tomasz Augustynek Operator, ukończył Wydział Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w