Skip to content

Zadbaj o swoją pozycję na rynku

Autorzy zdjęć filmowych – jak wielu artystów – często nie mają szeroko rozwiniętych umiejętności ekonomicznych, organizacyjnych i negocjacyjnych. Początek kariery w branży audiowizualnej rodzi często wiele pytań i wiąże się z tym, że każdy projekt może być poważnym wyzwaniem.
Osoby zajmujące się kreacją zawsze muszą współpracować ze specjalistami, którzy siedzą po drugiej stronie stołu. Wiedza o zasadach i możliwościach, jakie mamy w trakcie negocjacji z producentami i ich przedstawicielami, jest niezbędna. 
Celem panelu dyskusyjnego organizowanego przez polskie (PSC) i niemieckie (BVK) stowarzyszenia autorów zdjęć filmowych oraz magazyn „FilmPRO” jest zwiększenie świadomości młodych twórców na temat strategii negocjacyjnych. Podczas spotkania analizie poddane zostaną konkretne sytuacje, które mogą napotkać początkujący autorzy zdjęć w trakcie pracy nad poszczególnymi projektami. 
Spotkanie poprowadzi Michael Neubauer – menadżer BVK. Wśród prelegentów będą m.in. prawnik Krzysztof Czyżewski, a także doświadczeni autorzy zdjęć – Hans Albrecht Lusznat BVK i Bogumił Godfrejów PSC. 
Serdecznie zapraszamy wszystkich autorów zdjęć, operatorów kamery, studentów szkół filmowych, a także każdego, kto jest zainteresowany omawianą tematyką. 
Piątek (18.11), g. 17.30, Opera Nova, Sala seminaryjna (I p.), Bydgoszcz

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Newsy

Czytaj dalej

Sylwester Adamski

Absolwent Politechniki Warszawskiej, specjalizacja oświetleniowa i układy optyczne. W latach 70. I 80. Pracownik Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych, Telewizji Polskiej . Reżyser światła widowisk

NAGRODA PSC 2024 – LISTA ZGŁOSZONYCH FILMÓW

Stowarzyszenie Autorek i Autorów Zdjęć Filmowych po raz kolejny uhonoruje swoją nagrodą twórcę Najlepszych Zdjęć do Pełnometrażowego Filmu Fabularnego, Filmu Dokumentalnego oraz Odcinka Serialu. O

ZGŁOSZENIA DO NAGRÓD PSC 2024

Miło nam poinformować, że od 12.01.2024 rozpoczynamy nabór zgłoszeń do Nagród PSC, który potrwa do 2-ego lutego 2024 r. (włącznie). Stowarzyszenie Autorek i Autorów Zdjęć