Skip to content

Arek Tomiak w jury “Młodzi i Film”

Arkadiusz Tomiak PSC zasiądzie w jury Konkursu Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych na Festiwalu "Młodzi i Film". Festiwal odbędzie się w dniach 22-27 czerwca 2015 w Koszalinie.

Udostępnij

Arkadiusz Tomiak PSC zasiądzie w jury Konkursu Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych na Festiwalu “Młodzi i Film”. Festiwal odbędzie się w dniach 22-27 czerwca 2015 w Koszalinie.

Arkadiusz_Tomiak

Arkadiusz Tomiak – ukończył PWSFiTV w Łodzi na Wydziale Operatorskim i Realizacji Telewizyjnej w 1995 roku. Jest autorem zdjęć do krótkich metraży, filmów dokumentalnych, teatrów telewizji, seriali telewizyjnych i filmów fabularnych. Współpracował m.in. z Janem Jakubem Kolskim („Daleko od okna”, 2000), Michałem Rosą (“Cisza”, 2001), Ryszardem Brylskim (“Żurek”, 2003), Konradem Niewolskim (“Symetria”, 2003 i “Palimpsest”, 2006), Januszem Kamińskim („Hania”, 2007), Feliksem Falkiem („Enen”, 2009), Juliuszem Machulskim („Kołysanka”, 2010), Adrianem Pankiem („Daas”, 2011), Marcinem Krzyształowiczem („Obława”, 2012), Bodo Koxem („Dziewczyna z szafy”, 2012) czy Waldemarem Krzystkiem (“Fotograf”, 2014). Jest laureatem wielu nagród, m.in. Nagrody PSC 2013 za zdjęcia do “Obławy”. Ponadto był nagradzany Polską Nagrodą Filmową “Orzeł”, a także na Festiwalu Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage, Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych oraz Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych.

Ponadto w jury tegorocznego Festiwalu “Młodzi i Film” zasiądą: Łukasz Palkowski (przewodniczący), Agnieszka Wosińska, Wojciech Kuczok i Filip Marczewski.

 

 

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

Aktualności

Laureaci Nagród PSC 2024

W sobotę, 23 marca, ogłoszono laureatów Nagród Stowarzyszenia Autorek i  Autorów Zdjęć Filmowych PSC (Polish Society of Cinematographers). Autorzy zdjęć zostali nagrodzeni w trzech kategoriach.

Aktualności

Tomasz Augustynek „Znachor” Nominacja do Nagrody PSC

Nominacja do Nagrody PSC w kategorii „Pełnometrażowy film fabularny” za zdjęcia do filmu „Znachor” Tomasz Augustynek Operator, ukończył Wydział Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w