Skip to content

Mateusz Skalski

Udostępnij

Absolwent Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Realizuje filmy fabularne, dokumentalne, promocyjne i reklamowe. Autor zdjęć do filmów, m. in.: Braty w reż. Marcina Filipowicza, Biały Potok w reż. Michała Grzybowskiego, Plac Zabaw w reż. Bartosza M. Kowalskiego. Otrzymał takie nagrody, jak: Palo Alto (Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych UNAFF) Nagroda za zdjęcia do filmu Dwa światy, Kraków (Krakowski Festiwal Filmowy – Konkurs Polski) Nagroda Prezesa Telewizji Polskiej za najlepsze zdjęcia do filmu Moja wola, Nominacja do nagroda im. Jana Machulskiego w kategorii: Najlepsze zdjęcia za Moje serce oraz Moja wola.

https://filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1150800

 

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

Aktualności

Arek Tomiak – Ostatnie pożegnanie

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci naszego przyjaciela, wybitnego autora zdjęć Arka Tomiaka, która wydarzyła się w drodze do Koszalina na jego ukochany

Aktualności

Laureaci Nagród PSC 2024

W sobotę, 23 marca, ogłoszono laureatów Nagród Stowarzyszenia Autorek i  Autorów Zdjęć Filmowych PSC (Polish Society of Cinematographers). Autorzy zdjęć zostali nagrodzeni w trzech kategoriach.